Drewniane Shuttersy – realizacja

Drewniane Shuttersy – realizacja

Drewniane Shuttersy Jasno

Produkt, który coraz częściej pojawia się zarówno w projektach jak i realizacjach wnętrz, które wykonujemy.

W poniższej realizacji inwestorzy zdecydowali się na zastosowanie shuttersów w oknach dachowych o bardzo ciekawym układzie kolankowym. Rozważane były opcje rolet, plis, żaluzji, a także zasłon, ale po wykonaniu pierwszego okna na próbę, wybór zdecydowanie padł na drewniane okiennice wewnętrzne.

Zapewniły one w tych wnętrzach zarówno prywatność, regulację dopływu światła, a także izolację termiczną. Ponadto idealnie wpasowały się w charakter wnętrz.

Część realizacji to także niskie, ale szerokie okna, w których zastosowane zostały podwójne panele składane na boki, oraz okno tarasowe, do którego shuttersy zostały wykonane w tym samym układzie.

Wszechstronne możliwości pozwalają na zastosowanie go zarówno w oknach tradycyjnych, balkonowych, ale także w oknach dachowych i wnękach o nietypowych kształtach (koła, trapezy, trójkąty). Ponadto coraz częściej stosowany również jako zamknięcie garderoby, szafy, lub sposób podziału pomieszczenia, który za pomocą systemu przesuwno-składanego daje nam wiele możliwości aranżacyjnych.

Zapraszamy do showroom’u Endodesign w Galerii Arkada, ul. Obornicka 229 w Poznaniu.

Wpisz komentarz

*Wymagane pola Please validate the required fields

*

*