FIRMA

Witam serdecznie w endodesign
Zapraszam do zapoznania się z informacjami o firmie

Endodesign powstało z pasji do wnętrz. Zajmujemy się szeroko pojętą dekoracją okna oraz systemami osłon przeciwsłonecznych stosowanych do okien zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dobrane pod kątem estetyki oraz funkcjonalności systemy rolet, żaluzji, plis, wertikali, szyn zasłonowych i karniszy. Najlepsi dostawcy z całej Europy zapewniają wysoką jakość oraz elegancki wygląd naszych produktów.

Kolekcje tkanin dobierane zgodnie z aktualnymi trendami, ale także ponadczasowe oraz ekstrawaganckie zadowolą najwybredniejsze gusta.

Naszym indywidualnym podejściem do każdego projektu oraz zaangażowaniem i fachową obsługą pragniemy zapewnić Państwu poczucie, że znaleźliście się w dobrych rękach na tym ostatnim etapie wyposażania Waszych wnętrz.

Pierwsza część nazwy naszej firmy czyli „endo” pochodzi od endorfin, ale oznacza także wnętrze. Krótko mówiąc chcielibyśmy, żebyście czuli się Państwo szczęśliwi w swoim domu po zakończeniu współpracy z nami. Postaramy się najbardziej profesjonalnie postawić kropkę na „i” w drugiej części naszej nazwy, czyli „design”.

                                                                                                                                       Zapraszam do współpracy

Maciej Małecki

Nasi Dostawcy
Specjalnie wyselekcjonowani aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów
JASNO
VELUX
Silent Gliss
interstil
Somfy