Plisy materiałowe na okna o nietypowych kszałtach – realizacja

Plisy materiałowe na okna o nietypowych kszałtach – realizacja

Domy ze skośnymi dachami są na pewno ciekawe architektonicznie, ale stanowią również wyzwanie w zakresie aranżacji wnętrz na poddaszach. Często za kształtem dachu podążają również okna. Pytanie „co dalej?” pojawia się na etapie aranżacji tych okien. Niewiele jest produktów dostępnych na rynku, które w estetyczny sposób pozwalają zapewnić nam prywatność oraz kontrolę nad słońcem,  jednocześnie dekorując wnętrze i nie zabierając zbyt dużej przestrzeni w miejscach, gdzie powierzchnia i tak jest już ograniczona przez skosy dachu.

Poniżej zamieszczamy jedną z realizacji właśnie nietypowych plis materiałowych. Możliwości kształtów jest więcej, włącznie z oknami, które są wycinkami koła.

Plisy materiałowe wykonane są wysokiej jakości poliestru o wysokim stopniu odporności na działanie wilgoci oraz słońca. W naszej kolekcji znajduje się kilkaset tkanin w szerokiej kolorystyce, o różnym stopniu przepuszczalności od zupełnie przeziernych po zaciemniające. Część tkanin posiada specjalne powłoki odbijające promienie słoneczne co zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń.

Po plisy materiałowe oraz inne produkty związane z dekoracją okna i ochroną przed słońcem zapraszamy do Endodesign. Nasz showroom znajduje się w Galerii Arkada, ul. Obornicka 229 Poznań.

Wpisz komentarz

*Wymagane pola Please validate the required fields

*

*