Podział pomieszczeń za pomocą drewnianych shuttersów Jasno

Podział pomieszczeń za pomocą drewnianych shuttersów Jasno

Na etapie zakupu mieszkania, apartamentu czy też domu często decydujemy o układzie pomieszczeń, ścianek działowych, powiększenia lub podzielenia przestrzeni.

Stawiając na otarte przestrzenie zyskujemy dużo swobody oraz ciekawy efekt wizualny. Czasami jednak potrzebujemy jakąś część wydzielić, zasłonić, odgrodzić… z różnych powodów.

Jednym z najlepszych rozwiązań, które dają nam dużą wszechstronność zastosowania są drewniane shuttersy Jasno na systemie przesuwno-składanym.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z realizacji, w której gospodarzom zależało na oddzieleniu salonu od kuchni, ale tylko w określonych sytuacjach. Jednym z powodów takiej decyzji była potrzeba zapewnienia prywatności ewentualnym gościom nocującym w salonie. Druga przyczyna całkiem prozaiczna to możliwość zasłonięcia bałaganu w kuchni, który jest nieodzownym towarzyszem wirtuozerii kulinarnej. A kiedy goście już pojadą, a wysprzątana kuchnia błyszczy z daleka, panele można zsunąć na bok i cieszyć się otwartą przestrzenią.

Inwestorzy długo szukali odpowiedniego rozwiązania i ostatecznie po naszych podpowiedziach zdecydowali się na wykonane z drewna tekowego shuttersy Jasno. A efekty sami zobaczcie…

Shuttersy w systemie przesuwno-składanym wykonywane są dokładnie na wymiar i dopasowane do możliwości aranżacyjnych wnętrz naszych klientów. Szeroka paleta kolorystyki oraz różne szerokości lamel zapewniają stworzenie odpowiedniego klimatu we wnętrzu. Zastosowany w tym projekcie system ukrytego sterowania lamelami zapewnia możliwość ścisłego złożenia shuttersów, tak, aby nie zabierały zbyt dużo przestrzeni, kiedy ich nie potrzebujemy. Panele mogą być ze sobą połączone na całej szerokości lub w parach dowolnie kształtować przestrzeń.

Takie i inne cuda znajdziecie Państwo w naszym showroom’ie w Galerii Arkada ul. Obornicka 229, Poznań. Zapraszamy 🙂

Wpisz komentarz

*Wymagane pola Please validate the required fields

*

*