BALKONY I TARASY

Project Description

Słońce w zenicie grzeje coraz mocniej i jednym z przyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu jest pobyt na świeżym powietrzu. Jeśli właśnie siedzisz na tarasie lub balkonie, chwile te uprzyjemnia rozciągnięta nad głową markiza, która ochrania nas przed słońcem i sprawia, że miło spędzamy czas korzystając w pełni z wiosennej czy letniej aury ?

Jeśli jednak nie posiadacie jeszcze markizy warto to rozważyć. Należy się jednak najpierw zastanowić czego najbardziej nam potrzeba. Możliwości i rozwiązań jest bardzo dużo, nie sposób ich wszystkich wymienić w krótkim tekście. Ale na pewno ułatwimy sobie wybór jeśli określimy swoje potrzeby.

Chęć osłonięcia się przed słońcem na tarasie to podstawowa z nich. Zastanówmy się więc z której strony i w jakich godzinach słońce najbardziej nam dokucza. Może okazać się, że sama markiza nie rozwiązuje problemu i trzeba ją wyposażyć w dodatkową roletę wysuwaną w frontowej belki (w Markilux’ie nazywa się ją schattenplus), która zapewni nam komfort przy zachodzącym słońcu. A może wystarczy tylko falbana? Czasem słońce pojawia się z boku –zasłonimy się przed nim (oraz niechcianymi spojrzeniami sąsiadów) za pomocą markizy bocznej.

Więcej informacji w poniższych katalogach:

Prospekt markizy tarasowe markilux 2018

Prospekt markizy do ogrodów zimowych 2018

Prospekt markizy okienne 2018

Zobacz galerię

Markizy mogą być sterowane za pomocą korby, pilota, przełącznika ściennego. Specjalne czujniki wiatru lub wstrząsowe zabezpieczają markizę przed zniszczeniem, kiedy zerwie się silny wiatr a nas nie ma w domu.

Na duże tarasy przygotowane są specjalne modele z podporami lub pergole, dzięki którym możemy zabudować duże powierzchnie a także osłonić się przed wiatrem, deszczem, a nawet śniegiem. Możliwości jest naprawdę dużo.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także produkty firmy Selt.

Szczegółowych informacji udzielamy bezpośrednio podczas spotkania w naszym showroom’ie Endodesign – Galeria Arkada ul. Obornicka 229 lok. 5a w Poznaniu. Można także kontaktować się mailowo (info@endodesign.pl) lub telefonicznie (730 701 391 – Maciej Małecki)

 

 

 

Project Details

Wrzesień 16th, 2014
MARKIZY

PODZIEL SIĘ