MITSUBISHI

Project Description

Mitsubishi – niezawodny Japończyk

Mitsubishi to marka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Urządzenia produkowane głównie w Japonii charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, trwałością oraz wieloma innymi parametrami, które wpływają na najlepszą opinię wśród dostępnych na rynku klimatyzatorów.

Mitsubishi to prawdziwy rzemieślnik jeśli chodzi o trwałość. 5 lat gwarancji producenta to minimalny okres czasu przez jaki te urządzenia będą pracować.

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych modeli, które są przewidziane do naszych domów, mieszkań, ale także do mniejszych zastosowań komercyjnych takich jak biura, sklepy czy gabinety lekarskie. Cała oferta obejmuje szeroką gamę produktów o różnym zastosowaniu, sposobie montażu i możliwościach. Są to urządzenia ścienne, podsufitowe, kasetonowe do sufitów podwieszanych, jednostki kanałowe również montowane w sufitach podwieszanych, ale w bardzo dyskretny sposób.

Wszystkie informacje znajdziesz w katalogu: Mitsubishi_Katalog_2014


Mitsubishi MSZ-HJ

MSZ-HJ35-VE

Klimatyzator znajdujący się w klasie ekonomicznej, prosty w budowie i intuicyjny jeśli chodzi o jego obsługę.

Kompaktowe, wysokowydajne jednostki wewnętrzne MSZ-HJ oraz zaawansowane technologie inwerterowe gwarantują nadzwyczajną oszczędność energii i komfort we wszystkich pomieszczeniach. Klimatyzatory te nie tylko chłodzą, ale także ogrzewają pomieszczenia, więc mogą być wykorzystywane przez cały rok. 

Budowa

Atrakcyjna konstrukcja płaskiego panelu zastosowana z przodu jednostki wewnętrznej. Prosty wygląd komponuje się z estetyką pomieszczenia.Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne są kompaktowe pod względem szerokości,co znacznie ułatwia montaż w wąskich, ograniczonych przestrzeniach.

Komfort non stop

Wydajny rozruch jednostek pozwala na szybkie wyeliminowane różnicy między temperaturą ustawioną, a rzeczywiście panującą w pomieszczeniu.Zarówno w przypadku chłodzenia w najcieplejsze dni lata jak i grzania w mroźne zimowe noce, po osiągnięciu żądanej temperatury jest ona utrzymywana, zapewniając niezmienny komfort w pomieszczeniu.

Efektywna praca bez przerwy

Zastosowanie najnowszych technologii inwerterowych Mitsubishi Electric umożliwia automatyczną regulację obciążenia urządzeń zgodnie z zapotrzebowaniem. Pozwala to ograniczyć nadmierne zużycie energii elektrycznej, a jednostki są zaliczane do klasy energetycznej A.

Cisza i relaks

Hałas pracy klimatyzatorów MSZ-HJ nie przekracza 22dB. Praca jest takcicha, że aż trudno się zorientować czy klimatyzator jest włączony.

Karta produktu_MSZ-HJ


MITSUBISHI MSZ-SFMSZ-SF15--20VA_osp_250

Klimatyzator ścienny z linii Classic, energooszczędny, ze zdumiewająco niskim poziomem hałasu.

Urządzenia MSZ-SF zapewniają komfortowe warunki w pomieszczeniu zgodniez Twoimi wymaganiami.Stosowane w domach, np. w sypialniach lub salonach czy niewielkich obiektach komercyjnych jak biura, przyczyniają się do obniżenia zużycia energii. Nie tylko chłodzą, ale także ogrzewają pomieszczenia, więc mogą być wykorzystywane przez cały rok 

Klasa energetyczna

Klimatyzatory MSZ-SF posiadają klasę energetyczną A++ dla chłodzenia oraz klasę A+ dla grzania, dzięki czemu ich praca jest nie tylko wydajna, ale także ekonomiczna.

Super grzanie

W zestawie znajduje się specjalny agregat, dzięki któremu oprócz chłodzenia, z jeszcze większą wydajnością można ogrzewać pomieszczenia. Oznacza to, że w nawet przy temperaturze zewnętrznej -20°C, urządzenie pracuje wydajnie i oszczędnie.

Eleganckie i kompaktowe

Atrakcyjny wygląd i wysoka jakość wykończenia to cechy nowych, eleganckich modeli klimatyzatorów MSZ-SF. Prosty i ergonomiczny, prostokątny kształt oraz czysta biel obudowy wyróżniają tę konstrukcję, doskonale komponującą się z niemal każdym wystrojem wnętrz.

Wbudowany programator czasowy

Pilot wyposażony jest w przyciski przeznaczone wyłącznie do nastawy programatora tygodniowego. Wzorce pracy
tworzy się prosto i szybko. Korzystanie z programatora pozwala ograniczyć zużycie energii, ponieważ klimatyzator będzie sam, automatycznie wyłączał się i regulował nastawę temperatury.

Oszczędny tryb czuwania

Urządzenia klimatyzacyjne zużywają energię elektryczną nawet w czasie, gdy nie pracują (w tzw. trybie czuwania). Mitsubishi Electric oprócz obniżenia ilości zużywanej energii podczas pracy jednostki, nie zapomniało o obniżeniu energii zużywanej podczas trybu czuwania.

Filtr nano-platynowy

Filtr ten zawiera cząsteczki platynowo-ceramiczne w skali nano, generujące trwały efekt usuwania bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Zwiększony rozmiar powierzchni trójwymiarowej to większa powierzchnia filtracji.
Te cechy wyróżniają filtr nano-platynowy, pod względem lepszej efektywności gromadzenia kurzu niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Pierwszorzędna skuteczność oczyszczania powietrza zwiększa komfort w pomieszczeniu o kolejny poziom.

Tryb i-save

Uproszczona funkcja programowania umożliwiająca przywrócenie preferowanej(ustawionej wcześniej) temperatury, po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie. Wciśnij ten sam przycisk ponownie i natychmiast powrócisz do poprzedniej nastawy temperatury. Opuszczając pomieszczenie, idąc spać lub w innych sytuacjach, przycisk ten pozwala korzystać
z mądrej, dostosowanej do potrzeb klimatyzacji. Wygodna funkcja wpływająca na komfortowe i oszczędne warunki pracy.

Wi-Fi

Dzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory SF mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa.

Karta produktu_MSZ-SF


Mitsubishi MSZ-FHMSZ-FH

Bardzo ciche i superwydajne klimatyzatory, ze specjalnym czujnikiem 3D I-see sensor, wykrywającym obecność człowieka w pomieszczeniu.

Urządzenia serii FH dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii gwarantują energooszczędną i cichą pracę. Nie tylko chłodzą, ale także ogrzewają pomieszczenia, więc mogą być wykorzystywane przez cały rok.

Wysoka klasa energetyczna

Klimatyzatory FH posiadają klasę energetyczną A+++, zarówno dla chłodzenia, jak i dla grzania, dzięki czemu ich praca jest nie tylko wydajna, ale także ekonomiczna.

Naturalny powiew powietrza

Druga nazwa dla klimatyzatorów FH to KIRIGAMINE ZEN. Pochodzi ona od nazwy górskiego kurortu Kirigamine – najbardziej znanego ośrodka turystycznego w Japonii, którego atmosferą z czystym powietrzem zachwycają się tysiące turystów na całym świecie. Urządzenia FH zostały tak zaprojektowane, by wypływające z nich strugi powietrza miały cechy naturalnych strumieni powietrza z japońskiej góry.

Automatyczny restart

Funkcja szczególnie użyteczna w czasie przerwy w dostawie prądu. Po przywróceniu zasilania, jednostka automatycznie powróci do pracy.

Oczyszczanie powietrza

Unikalny system oczyszczania powietrza Plasma Quad działa w aż 4 kierunkach:

– usuwa bakterie (neutralizuje 99% bakterii w czasie 115 minut w pomieszczeniu testowym o powierzchni 25m³)

– usuwa wirusy (neutralizuje 99% bakterii w czasie 65 minut w pomieszczeniu testowym o powierzchni 25m³)

– usuwa alergeny (neutralizuje 94% sierści zwierzęcej i 98% pyłków)

– usuwa kurz (Plasma Quad neutralizuje 88,6% kurzu i drobnoustrojów) *.

* Wg badań: KRCES-Bio.Test Report No.23_0371, ITEA No.12M-RPTFEBO22

Cicha praca

Zastosowanie technologii inwerterowej w urządzeniach FH wpływa na to, że klimatyzatory są bardzo ciche – pracują na poziomie 20dB, co czyni je niewiele głośniejsze od ludzkiego szeptu. Dlatego urządzenia te świetnie sprawdzają się z sypialniach czy pokojach dla dzieci.

Czujnik 3D I-See Sensor

Inteligentny czujnik, który z wykorzystaniem termografii wykrywa obecność osób w pomieszczeniu który wykrywa obecność osób w pomieszczeniu i dopasowuje do nich kierunek nawiewu powietrza. Umożliwia to skierowanie klimatyzowanego powietrza na obecnych w pomieszczeniu ludzi lub wokół nich. Tryb oszczędzania energii jest włączany, gdy nikogo nie ma w pokoju.

WiFi

Dzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory FH mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa.

Karta produktu_MSZ-FH


Mitsubishi MSZ-EFMSZ-EF25VE2B_front

Specjalna linia klimatyzatorów, o nowoczesnym wyglądzie, dedykowana szczególnie do nowoczesnych wnętrz.

Jednostki wewnętrzne EF stworzone jako uzupełnienie dla nowoczesnych wystrojów wnętrz, gwarantują maksymalną oszczędność miejsca i energii. Cechują się niskim zużyciem energii, cichą pracą oraz wysoką wydajnością. Nie tylko chłodzą, ale także ogrzewają pomieszczenia, więc mogą być wykorzystywane przez cały rok.

Naturalny powiew powietrza

Druga nazwa dla klimatyzatorów EF to KIRIGAMINE ZEN. Pochodzi ona od nazwy górskiego kurortu Kirigamine – najbardziej znanego ośrodka turystycznego w Japonii, którego atmosferą z czystym powietrzem zachwycają się tysiące turystów na całym świecie. Urządzenia EF zostały tak zaprojektowane, by wypływające z nich strugi powietrza miały cechy naturalnych strumieni powietrza z japońskiej góry.

Wysoka klasa energetyczna

Klimatyzatory EF posiadają klasę energetyczną A+++ dla chłodzenia oraz klasę A++ dla grzania, dzięki czemu ich praca jest nie tylko wydajna, ale także ekonomiczna.

WiFi

Dzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory EF mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa.

Super grzanie

Ten zestaw klimatyzacyjny może stanowić jedyne źródło ciepła z gwarancją pracy do -20°C.

Cicha praca

Zastosowanie technologii inwerterowej w urządzeniach MSZ-EF wpływa na to, że klimatyzatory są bardzo ciche – pracują na poziomie 21dB, co czyni je niewiele głośniejsze od ludzkiego szeptu. Dlatego urządzenia te świetnie sprawdzają się z sypialniach czy pokojach dla dzieci.

Karta produktu_MSZ-EF

Broszura MITSUBISHI KIRIGAMINE_ZEN


 Wszystkie informacje o produktach Mitsubishi znajdziesz w katalogu i cenniku:

Mitsubishi_Katalog_2014

Cennik Mitsubishi

 

 

Project Details

Sierpień 28th, 2014
KLIMATYZACJA

PODZIEL SIĘ