Rolety rzymskie, plisy do okien dachowych Velux

Rolety rzymskie, plisy do okien dachowych Velux

Słońce coraz wyżej a na poddaszu coraz cieplej.

Coraz częściej nasze strychy i poddasza zamieniają się w sypialnie, pokoje zabaw dla dzieci czy też gabinety. Okna dachowe doświetlają te pomieszczenia zapewniając nam komfort przez cały rok. O ile jednak zimą ciepło promieniowania słonecznego przyjemnie ogrzewa nasze wnętrze to latem zapanowanie nad nadmiarem ciepła stanowi nie lada wyzwanie. Nawet jeśli mamy klimatyzację, sama nie podoła utrzymaniu komfortu termicznego.

Z pomocą przychodzą więc akcesoria do okien dachowych, stosowane zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z realizacji poddasza zamieszkałego przez dzieci, na którym pojawiło się aż 6 okien dachowych Velux. Pięć z nich usytuowanych w części sypialnej i bawialni ma ekspozycję wschodnią i zachodnią, dlatego zostały wyposażone w plisy podwójne zaciemniające. Charakteryzują się one 2-warstwową strukturą materiału wypełnianego aluminium dla lepszej izolacji termicznej. Latem zabezpieczają przed nadmiernym nagrzewaniem, a zimą zatrzymują ciepło przed ucieczką na zewnątrz. Dodatkowy aspekt zaciemniający zapewnia spokojny sen. Można powiedzieć jednym słowem – produkt idealny. Z kolei w oknie łazienkowym o ekspozycji północnej zamontowaliśmy nowość w kolekcji Velux czyli roletę rzymską. Dekoracja i dyskretna osłona zapewniająca prywatność, z regulacją możliwą w 2 kierunkach, podobnie jak plisa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie akcesoria dostępne w kolekcji Velux. Są to m.in rolety zewnętrzne Velux, markizy zewnętrzne Velux, rolety wewnętrzne dekoracyjne i zaciemniające, plisy pojedyncze i podwójne, połaczenie rolety z plisą w jednym produkcie (zaciemnienie i firanka), rolety rzymskie do okien dachowych Velux, moskitiery do okien dachowych.

Zapraszamy do naszego showroom’u Endodesign ul. Obornicka 229 lok. 5a Galeria Arkada 60-650 Poznań.

Jeśli masz jakieś pytania napisz na info@endodesign.pl lub zadzwoń pod numer 730 701 391.

 

Wpisz komentarz

*Wymagane pola Please validate the required fields

*

*