Żaluzje drewniane 50mm – realizacja – sterowane elektrycznie, zamontowane w łuku

Żaluzje drewniane 50mm – realizacja – sterowane elektrycznie, zamontowane w łuku

Drewno pojawiające się w naszych wnętrzach ma różny charakter. Czasami to tylko podłoga, drzwi i meble, ale coraz częściej także dekoracja okna i jednocześnie systemy chroniące przed słońcem, zapewniające prywatność, poprawiające akustykę wnętrza. Do takich systemów należą żaluzje drewniane.

W poniższej galerii prezentujemy jedną z ciekawszych realizacji, w której znalazły się żaluzje drewniane. Są one napędzane silnikami 230V i podłączone do inteligentnego systemu sterowania marki Fibaro. Dzięki temu użytkownicy mogą kontrolować pozycję żaluzji za pomocą smartfona czy tabletu.

 

Żaluzje poziomie od zawsze były jednymi z lepszych i najbardziej praktycznych systemów. Wielu z nas kojarzą się jednak z kiepskimi jakościowo i wszędobylskimi białymi żaluzjami wykonanymi z cienkiego aluminium lakierowanego na biało. Nic bardziej mylnego – z tamtych czasów ostała się tylko jedna cecha czyli praktyczność. Możliwość regulacji kąta dopływu światła do naszego wnętrza oraz opcją podciągnięcia żaluzji do góry jest dość unikalna w porównaniu z innymi produktami jak rolety, rolety rzymskie, plisy, zasłony. Materiału z jakich są wykonane oraz wysokiej jakości mechanizmy zapewniają niepowtarzalny wygląd i bezawaryjne funcjonowanie

Żaluzje poziome zarówno drewniane jak i aluminiowe, z lamelkami o szerokości 50 mm, 25 mm, 35 mm oraz 70 mm możecie Państwo zamówić w showroom’ie Endodesign w Galerii Arkada, ul. Obornicka 229, Poznań.

Wpisz komentarz

*Wymagane pola Please validate the required fields

*

*